top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Ödeme seçenekleri nelerdir?
  www.vtboffroad.com web sitemiz üzerinden online ve güvenli ödeme yapabilirsiniz veya Havale / EFT yöntemi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Havale / EFT işlemleri için hesap numaralarınız nelerdir??
  Hesap Adı: VTB Mühendislik Yazılım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Banka Adı: Ziraat Bankası İban TL : TR29 0001 0003 7483 0310 5250 05
 • Sipariş ettiğim ürünler ne zaman elime ulaşır?
  Sipariş ettiğiniz ürünlerle alaklı teslim süreleri ürünlerin tedarik sürelerine göre değişiklik gösterebilir. Satın aldığınız ürün ile alakalı tedarik süreleri ilgili ürün açıklamasında belirtilmektedir. Ürün, firmamız tarafından size kargolandıktan sonra bulunduğunuz il ve kargo firmasına bağlı olarak teslim süresi 1-3 iş günüdür. Ürün kargolandıktan sonraki 3 iş günü sonunda halen size ulaşmadıysa konuyla ilgili kargo firması ve firmamız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Kargoyla ilgili bir sorun yaşanıyorsa firmamız, kargo şirketi ile görüşerek sorunu çözebilir. Not: Cuma günü saat 16:00 dan, Pazar günü 23:59 saatleri arasında vermiş olduğunuz siparişler devam eden ilk iş günü olan Pazartesi günü itibari ile değerlendirmeye alınır. Sipariş etmiş olduğunuz ürün veya ürünlerin tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanması durumunda, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta veya telefon ile size bu durum hakkında bilgi verirler.
 • Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?
  Türkiye'nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır.
bottom of page